ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

iMall24 - wirtualna galeria handlowa

iMall24 to wirtualna galeria handlowa - pierwszy zbiór sklepów i firm handlowo-usługowych w Internecie, w którym każdy może znaleźć to czego potrzebuje, porównać  wiele ofert, korzystać z promocji i kupować swoje ulubione produkty po najniższych cenach. Już dziś możesz przyłączyć się do iMall24 i pokazać swoje produkty milionom Internautów na www.iMall24.pl.


Sprzedaż na iMall24
 jest bezpłatna - skorzystaj z tej szansy teraz!.

Połącz Comarch OPT!MA lub Comarch CDN XL z iMall24


Na
 iMall24 sprzedawać mogą użytkownicy Comarch ERP OPTIMA - programu do zarządzania małą i średnią, oraz użytkownicy Comarch ERP XL - najpopularniejszego polskiego systemu ERP. Twoja firma nie musi nawet posiadać sklepu internetowego, aby być w iMall24!.

 

Pokaż swoje produkty milionom klientów!


iMall24
 to wirtualna galeria odwiedzana przez tysiące internautów i przedsiębiorców - takich jak Ty, co oznacza, że masz szansę na dotarcie zarówno do klientów detalicznych, jak i biznesowych. Wystarczy zdjęcie i opis produktu i jedno kliknięcie, aby Twój towar mogli kupować wszyscy!.

Odbieraj płatności i dostarczaj towary


Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Comarch sprzedaż na 
iMall24 to minimum formalności i Twojej pracy. Wszystkie zamówienia i dane kupujących automatycznie zapisywane są w Twoim systemie. Comarch ERP OPTIMA lub Comarch ERP XL pomogą Ci obsłużyć fakturowanie, magazynowanie, rozliczenia czy księgowość, dzięki temu masz więcej czasu na rozwój Twojego biznesu.

Ciesz się czystym zyskiem!


iMall24
 to dodatkowy, darmowy kanał dotarcia do Twoich klientów - wirtualny sprzedawca, który pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Teraz możesz ze spokojem patrzeć na przyszłość Twojej firmy i cieszyć się z jej rozwoju i rosnących zysków!