ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT


Usługi programistyczne


Posiadamy duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych oraz systemów, które uzupełniają i konsolidują istniejące rozwiązania informatyczne. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu nowego oprogramowania dopasowanego do konkretnych wymagań klienta i potrzeb rynkowych.
 


Nasze oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze, stabilne, nie wymaga specjalnych szkoleń. Jednocześnie jest ono bezpieczne i łatwo skalowalne wraz z rozwojem Twojej firmy. Wykorzystujemy najnowsze technologie tworzenia aplikacji biurowych oraz internetowych. Oprogramowanie integruje niepowiązane ze sobą systemy w Twojej firmie. Dodając do tego możliwość wykożystania paneli dotykowych czy czytników kodów kreskowych twoich towarów, oprogramowanie staje sie wygodnym oraz niezawodnym narzędziem. Oferujemy pomoc w znalezieniu optymalnych rozwiązań informatycznych, tak by: zautomatyzować aktualne procesy, zintegrować istniejące systemy, wyeliminować zbędne koszty, poprawić wymianę informacji wewnątrz Twojej firmy i komunikację z otoczeniem.

 

Nasze usługi programistyczne obejmują

Przykładowe rozwiązania u naszych klientów

  • oprogramowanie magazynowe integrujące się z istniejącą infrastrukturą informatyczną i dostosowane do indywidualnych potrzeb,
  • oprogramowanie na zlecenie do zarządzania produkcją, pisane według specyfikacji procesów technilogicznych w Państwa firmie wykożystujące panele dotykowe oraz czytniki kodów kreskowych,
  • aplikacje internetowe, dedykowane rozwiązania e-commerce,
  • tworzenie dedykowanych raportów, statystyk na podstawie danych z bazy. Nasze raporty bazodanowe pozwolą Ci w pełni wykorzystać dane, które posiadasz. Technologia Microsoft Reporting Services pozwoli Ci łatwo śledzić bieżące jak i archiwalne raporty,
  • modernizacje i optymalizacje istniejących baz danych. Wydajność pracy istniejących baz danych można często poprawić przez odpowiednią konfiguracje, strojenie oraz archiwizację zbędnych danych.

Program zarządzający produkcją oraz gospodarką magazynową. Dzięki wykorzytaniu technologi kodów kreskowych oraz paneli dotykowych zrealizowano rozliczenie czasu pracy pracowników nad danym elementem. Pozwoliło to na dokładne oszacowanie wyceny danego elementu oraz dodatkowo uzyskano znaczny wzrost wydajności pracy pracowników.

Integracja systemów bazodanowych, wymiana i synchronizacja danych. Np. Systemy automatycznej wymiany danych pomiędzy działami zakładu produkcyjnego oraz wykorzystaniu czytników kodów kresowych produktów w celu zminimalizowania nakładu pracy pracowników.

Tworzymy zaawansowane aplikacje internetowe na potrzeby e-biznesu. Np portal internetowy konsolidujący istniejące systemy informatyczne w firmie tak by na bieżąco i wygodnie śledzić i zarządzać firmą z poziomu przeglądarki z dowolnego miejsca na świecie.