ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

iBard24 - Backup online dla firm

iBard24Zapewnij całkowite bezpieczeństwo firmowych danych


iBard24 Backup Online to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu backup Twoich plików jest prosty i bezpieczny jak nigdy dotąd. Już teraz możesz zapewnić całkowite bezpieczeństwo swojej firmie, dzięki sprawdzonej usłudze, która uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych. Automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów do zarządzania firmą czy też komputerów pracowników zapewni spokój i gwarancje odzyskania danych w sytuacji awaryjnej.


Instalacja aplikacji to zaledwie kilka minut, a za pomocą kreatorów z łatwością przeprowadzisz pierwszą kopię i ustawisz harmonogram backupu. Dzięki funkcji automatycznego wykonywania kopii zapasowej nie musisz pamiętać o codziennym backupie - proces przebiega w tle, o wybranych przez Ciebie godzinach. Dodatkowo dane składowane są na bezpiecznych serwerach Comarch Data Center, co oznacza, że w sytuacji awaryjnej (kradzież komputera, powódź, wirusy), dane są zabezpieczone i możliwe do odzyskania poprzez każdy komputer podłączony do Internetu.

Funkcje programu

 możliwość tworzenia i zarządzania kontami użytkowników wewnątrz konta głównego (m.in. zarządzanie uprawnieniami);
punkt dostęp do danych przez przeglądarkę internetową lub aplikację instalowaną na komputerze;
punkt możliwość zarządzania plikami przez urządzenia mobilne (smartphony, tablety)
punkt wersjonowanie dokumentów (do 20 wersji wstecz);
 możliwość backupu otwartych plików;
 backup różnicowy;
punkt praca grupowa na jednym pliku;
 regulacja zajętości łącza i kompresja danych na czas przesyłu;
Czytaj więcej o funkcjonalności »

Jednym z największych wyróżników iBard24 na rynku backupu online jest zaawansowana funkcja zarządzania kontami użytkowników. Właściciel konta iBard24 może podzielić swoją pojemność między kilku(nastu) użytkowników, przydzielając im określoną przestrzeń dyskową oraz nadająć uprawnienia dotyczące odczytu/zapisu danych. Każdemu użytkownikowi nadawany jest osobny login i hasło do tzw. subkonta, dzięki czemu ma on możliwość samodzielnego korzystania ze wszystkich funkcji usługi. Zobacz na filmie jak łatwo możesz zarządząć kontami użytkowników.

Zastanawiasz się jak możesz wykorzystać możliwości iBard24? Zobacz praktyczne zastosowania iBard24 Backup Online

Bezpieczeństwo

Dzięki iBardz24 zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dane szyfrowane są kluczem szyfrującym AES 256-bit, przesyłane szyfrowanym połączeniem SSL 128-bit i przechowywane w Comarch Data Center, spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa zgodne z międzynarodową normą ISO/IEC 27001:2005 System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Usługa sprawia że przechowywane informacje są w pełni bezpieczne, a firmy mogą lepiej wypełniać obowiązki dotyczące archiwizacji danych finansowo-księgowych. iBard24 to także idealne narzędzie do przechowywania faktur przesyłanych drogą elektroniczną. Czytaj więcej o bezpieczeństwie ».


Materiały i dokumenty

Ulotka iBard24 »
Regulamin iBard24 »
Pierwsze kroki » 

Cennik »

Ponieważ jesteśmy przekonani, że iBard24 Backup Online pomoże Ci doskonale zabezpieczyć najważniejsze dla Ciebie dane - 
dajemy Ci 100% gwarancję satysfakcji. Służymy pomocą w wyborze najlepszego wariantu produktu oraz gwarantujemy wsparcie podczas konfiguracji. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać na biuro@erpstudio.pl. Można również bezpośrednio założyć konto klikając na poniższy link. 

Załóż darmowe konto nawet na 1 rok klikając poniższy baner