ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

Comarch ERP  OptimaComarch ERP Optima - Program do obsługi małej i średniej firmy


Comarch ERP OPTIMA
 to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze  zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Zaufało nam już ponad 45 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch OPT!MA jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firmWięcej »

Comarch ERP XLComarch ERP XL - System ERP dla średniej i dużej firmy


Comarch ERP XL
kompleksowo wspiera wszystkie procesy zachodzące w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa. Za poszczególne funkcjonalności odpowiadają osobne moduły,  które ze sobą harmonijnie współpracują dzięki jednej bazie danych. System jest elastyczny – klient sam decyduje, z których funkcjonalności chce korzystać. W razie potrzeb zawsze możliwa jest rozbudowa systemu. Comarch CDN XL to nowoczesne połączenie bogatej funkcjonalności i możliwości dostosowania do indywidualnych potrze. Więcej »

iBard24 - Backup online dla firm


iBard24 Backup Online 
to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu backup Twoich plików jest prosty i bezpieczny jak nigdy dotąd. Już teraz możesz zapewnić całkowite bezpieczeństwo swojej firmie, dzięki sprawdzonej usłudze, która uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych. Automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów do zarządzania firmą czy też komputerów pracowników zapewni spokój i gwarancje odzyskania danych w sytuacji awaryjnej.
Więcej »

ESET NOD Antyvirus, ESET Smart Security 


Reprezentowany w ponad 160 krajach producent rozwiązań bezpieczeństwa z wiodącą na rynku technologią proaktywnego wykrywania zagrożeń (heurystyka, sandboxing, sztuczna inteligencja).