ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

Zarządzanie online iComarch24

Oferta spółki iComarch24 skierowana jest do mikro i małych przedsiębiorstw szukających nowoczesnych rozwiązań wspomagających prowadzenie firmy a także sprzedaży internetowej. Obsługa narzędzi jest możliwa z praktycznie każdego miejsca, 24 h/dobę, 356 dni w roku. Korzystanie z programów nie wymagają instalacji w środowisku informatycznym firmy, dostępne są z poziomu przeglądarki internetowej - szybko, bezpiecznie i wygodnie. Wśród oferowanych produktów każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od łatwego wystawienia faktury oraz prowadzenia magazynu, poprzez uruchomienie sklepu internetowego, aż po znalezienie profesjonalnej usługi księgowej dla firm.

Comarch iOPT!MA24 Udostępnianie oprogramowania Comarch OPT!MA poprzez internet w modelu usługowym. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową. 
Dowiedz się więcej »

Comarch iSklep24 Nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego umożliwiające prowadzenie działań sprzedażowych w internecie oraz posiadające wbudowane narzędzia promocji.
Dowiedz się więcej »

iMall24 Serwis stanowiący wyjątkową na rynku wartość dodaną dla firm, posiadających oprogramowanie Comarch. Dzięki iMall24 nasi Klienci mogą w prosty sposób promować i sprzedawać towary w internetowej galerii handlowej, co umożliwia szybsze dotarcie do nowych klientów oraz uzyskanie przewagi nad konkurencją. 
Dowiedz się więcej »

iKsięgowość24 Szeroko reklamowane miejsce, w którym biura rachunkowe i doradcy podatkowi mogą skutecznie promować swoje usługi i pozyskiwać nowych klientów. Firmy poszukujące usług księgowych mogą w szybki i łatwy sposób znaleźć sprawdzone biuro rachunkowe w swoim regionie pracujące na programie Comarch OPT!MA. 
Dowiedz się więcej »

iFaktury24 Bezpłatne narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób wystawisz faktury przez internet oraz bezpiecznie prześlesz je do Twojego biura rachunkowego drogą elektroniczną. 
Dowiedz się więcej »

iBard24 Profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych online. Usługa dedykowana dla małych i średnich przedsiębiorstw pozwalająca na bezpieczne przechowywanie kluczowych dla firmy danych. 
Dowiedz się więcej »