ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

Dlaczego ESET ?

Reprezentowany w ponad 160 krajach producent rozwiązań bezpieczeństwa z wiodącą na rynku technologią proaktywnego wykrywania zagrożeń (heurystyka, sandboxing, sztuczna inteligencja.

Produkty ESET dla domu i firmy >>
Produkty ESET dla biznesu >>

Ochrona przed nieznanym, sprawdzone technologie


Dzięki zawansowanej analizie heurystycznej programy ESET, w oparciu o mechanizmy sztucznej inteligencji, są w stanie wykryć i powstrzymać nowe, nieznane jeszcze zagrożenia.
ESET Smart Security bazuje na rowijanej od 20 lat technologii NOD32, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednoczesnie nie spowalnia pracy komputera. 
Więcej>> 

Proaktywne wykrywanie zagrożeń


Polegaj na rozwiązaniu, które stale chroni Cię przed pojawiającymi się zagrożeniami. Technologia ThreatSense.NetŸ dostarcza specjalistom z Laboratorium Antywirusowego ESET dokładny obraz globalnych zagrożeń. Nasi eksperci analizują wszystkie zagrożenia i schematy ataków, aby na bieżąco aktualizować rozwiązania ESET. ThreatSense.Net to unikatowy system wczesnego ostrzegania, który gromadzi i analizuje informacje, o aktualnie rozprzestrzeniających się w sieci zagrożeniach, dostarczane przez miliony użytkowników rozwiązań ESET na całym świecie. Zebrane dane trafiają do analityków Laboratorium Antywirusowego ESET, którzy na tej podstawie ustalają trendy w aktywności zagrożeń, a także tworzą szczepionki rozsyłane później jako aktualizacje programów firmy ESET.

Nagrody i certyfikaty


ESET to bezpieczeństwo potwierdzone licznymi nagrodami. Zarówno ESET Smart Security jak i ESET NOD32 Antivirus zdobyły liczne wyrazy uznania za skuteczną, kompleksową ochronę użytkowników domowych.
Więcej>> 


Studium przypadku

Uniwersytet Jagielloński wybrał Eset NOD32 Antyvirus
ESET Smart Security chroni grupę INTERIA.pl S.A
ESET chroni 1500 komputerów grupy Raben Group