ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

Wdrożenia systemów do zarządzania firmą - ERP / MRP

Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników wdrażamy dla Państwa oprogramowanie Comarch, które jest używane już w ponad 80 000 firm w Polsce i za granicą. Oprogramowanie Comarch: nowoczesne, wydajne i na bieżąco dostosowywane do obowiązujących przepisów, przeznaczone jest dla mikro, małych, średnich oraz dużych firm usługowych, handlowych oraz produkcyjnych. Z pośród kilku linii produktów Comarch dla firm każde przedsiębiorstwo wybierze rozwiązanie idealne dla siebie.

 
Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to doskonałe rozwiązanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych. Pakiety z linii Comarch ERP OPTIMA START zawierają moduły do fakturowania i ewidencjonowania płatności, a także moduły umożliwiające rozliczenie się z urzędami. Pakiety można w dowolnym momencie rozbudować o kolejne moduły. Alternatywnie firmy, które rozpoczynają działalność, mogą skorzystać z 10% rabatu na zakup licencji Comarch ERP OPTIMA.
Więcej » 

 
Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to narzędzie, które może być z powodzeniem wykorzystywane w średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. To nowoczesne rozwiązanie klasy ERP przeznaczone jest dla firm, które pragną usprawnić procesy biznesowe na każdym szczeblu zarządzania. System ten wspiera skutecznie działanie sieci handlowych, firm dystrybucyjnych oraz firm z różnych branż. Comarch ERP XL to najczęściej kupowany w Posce system klasy ERP.
Więcej »  

 

Comarch Business Inteligence to szeroka gama rozwiązań klasy BI, opartych o technologię hurtowni danych. Platforma Comarch Business Intelligence dedykowana jest firmom o specyficznych potrzebach i może współpracować z dowolnym oprogramowaniem klasy ERP. Rozwiązania Business Intelligence wchodzą także w skład pakietów Comarch ERP Optima,  Comarch ERP XL oraz Comarch ALTUM. Do najważniejszych cech wszystkich aplikacji Business Intelligence Comarch należą wydajność, duża elastyczność i przyjazny interfejs użytkowania. Business Intelligence znajduje zastosowanie, zarówno w małych i średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach, zawsze dostarczając informację niezbędną do podejmowania właściwych decyzji.
Więcej »  

 

Comarch Retail to samodzielny system do prowadzenia sprzedaży detalicznej pozwalający na sprawne zarządzanie siecią handlu detalicznego w kompleksowy sposób, począwszy od centrali sieci handlowej poprzez zaplecze sklepu oraz punkt sprzedaży (POS – Point of Sale). Produkt kierowany jest do sieci detalicznych o strukturze rozproszonej. Najważniejszym wyróżnikiem oprogramowania jest integracja z rozwiązaniami klasy ERP w centrali sieci handlowej (Comarch ERP XL lub Comarch ALTUM).

 

iComarch24 to oferta skierowana do firm zainteresowanych prowadzeniem biznesu z wykorzystaniem Internetu. Przedsiębiorcy znajdą w niej kompleksowe narzędzia usprawniające prowadzenie firmy – począwszy od wystawiania faktur i prowadzenia magazynu (iFaktury24, Comarch iOPTIMA24), poprzez zabezpieczanie danych w usłudze iBard24, outsourcing księgowości (iKsięgowość24), aż do prowadzenia i promowania własnego sklepu internetowego (Comarch iSklep24 oraz iMall24) oraz tworzenie programów lojalnościowych (iReward24). Cechą wspólną tych usług jest przechowywanie danych na bezpiecznych serwerach Comarch Data Center oraz bezpośrednia opieka konsultantów Comarch.