ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

Dla Sprzedawców

Potencjał e-commerce jest ogromny, a kluczem do sukcesu jest bogata oferta towarowa. Gorąco zachęcamy, aby Państwa towary uzupełniły i wzbogaciły kategorie produktowe i usługowe iMall24. Łącząc zasoby ponad 45 tysięcy małych firm pracujących na Comarch ERP OPTIMA, oraz ponad 3700 dużych przedsiębiorstw pracujących na Comarch ERP XL stworzymy wspólnie najbogatsza ofertę i zbiór produktów w Internecie, który przyciągnie rzesze klientów.
Jak sprzedawać w iMal24?


Sprzedaż na 
iMall24 jest bardzo prosta, odbywa się wprost z systemu do zarządzania Comarch – nie trzeba posiadać ani sklepu internetowego, ani własnej strony www, czy tym bardziej dodatkowego oprogramowania. Konieczne jest tylko posiadanie modułu Comarch ERP OPTIMA Handel lub Comarch ERP XL Logistyka.iMall24 współpracuje wyłącznie z nową Comarch ERP OPTIMA 2010 w wersji 7.1 lub nowszej (np.: 2012) oraz Comarch ERP XL w wersji 10.5 lub nowszej, a więc jedynym warunkiem przystąpienia do współpracy jest aktualizacja posiadanego oprogramowania. Aktualne wersje programu są zawsze dostępne dla użytkowników naindywidualnej Stronie Klienta Comarch. 

UWAGA! Jeżeli masz problemy z aktualizacją programu lub posiadasz nieaktualizowany system Comarch, skontaktuj się z Partnerem Comarch, który pomoże Ci szybko i bezpiecznie zaktualizować program, zachowując dotychczasowe dane i ustawienia.

Oczywiście również użytkownicy Comarch ERP e-Sklep mogą dołączyć do grona sprzedawców iMall24, warunkiem jest posiadanie wyżej wymienionej wersji Comarch ERP OPTIMA lub Comarch ERP XL oraz aktualizacja sklepu internetowego co najmniej do wersji 5.5.

Konfiguracji programu i udostępnienia towarów można dokonać samodzielnie! Aby rozpocząć sprzedaż na iMall24 wystarczy wprowadzić kilka nowych ustawień. Prosimy o zapoznanie się z materiałami instruktażowymi, zamieszczonymi poniżej w formie przewodników krok po kroku oraz filmów pokazujących jak skonfigurować i umieścić towary na iMall24. 

Instrukcje, przewodniki, nowości