ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

Sprzedaż w Internecie - Comarch ERP e-Sklep - iMall24

Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać w swojej firmie różne sposoby sprzedaży i promocji w Internecie korzystając z jednego, zintegrowanego prgramu do zarządzania Comarch ERP OPTIMA.
 
Sklep internetowy


Comarch ERP e-Sklep
 to kompletne oprogramowanie do prowadzenie własnego sklepu internetowego. iSklep24 wyróżnia: pełna integracja z Comarch ERP OPTIMA, automatyczna synchronizacja stanów magazynowych, zamówień oraz towarów, integracja z serwisem aukcyjnym Allegro, internetowa galerią handlową iMall24, porównywarkami cen oraz serwisami płatności online, sprzedaż równolegle poprzez najpopularniejszy portal społecznościowy Facebook, statystyki i dokładne raporty sprzedażowe, skuteczne pozycjonowanie w Google.
Więcej » 

Internetowa galeria handlowa iMall24


Portal w formie internetowej galerii handlowej, do której towary może wystawić każdy użytkownik Comarch ERP OPTIMA, nawet jeśli nie posiada sklepu internetowego i nigdy wcześniej nie sprzedawał swoich produktów w sieci. Sprzedaż i promocja na iMall24 są bezpłatne, dlatego to najlepszy sposób na rozpoczęcie sprzedaży w sieci.
Więcej »