ERP Studio - Comarch Optima, CDN XL, Outsourcing IT

Handel z magazynem

Dla firm, które zajmują się handlem stworzyliśmy szereg rozwiązań ułatwijących im codzienną pracę. Począwszy od obsługi magazynu, sprzedaży detalicznej, przez zarządzanie relacjami z klientem i obsługę serwisową ,aż po narzędzia e-commerce. Poznaj nasze rozwiązania dla firm handlowych.
 
Handel

Comarch ERP OPTIMA Handel został stworzony do pomocy w fakturowaniu i obsłudze magazynu. Automatyzacja tworzenia dokumentów handlowo-magazynowych usprawnia pracę firmy i pozwala na efektywniejsze jej działanie.
Więcej » 

Detal

Comarch ERP OPTIMA Detal to specjalnie zaprojektowana aplikacja, obsługująca szybką sprzedaż detaliczną. Jest ściśle powiązana z Comarch OPT!MA i ma na celu maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców. Łatwa obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi oraz niezwykle czytelny interfejs czyni z Comarch OPT!MA Detal doskonałe narzędzie do pracy w każdym sklepie.
Więcej » 

CRM

Comarch ERP OPTIMA CRM to moduł, dzięki któremu można rejestrować kontakty z klientami. Można również wprowadzać zadania, jakie powinni wykonać poszczególni pracownicy w związku z obsługą klientów. Znacznym ułatwieniem jest możliwość wprowadzenia zadania głównego i powiązanych z nim zadań szczegółowych, a także wystawianie faktur cyklicznych.
Więcej » 

Serwis

Comarch ERP OPTIMA Serwis dedykowany jest firmom zajmującym się działalnością serwisową. Umożliwia on: obsługę zleceń firm serwisowych, harmonogramowanie zadań, automatyczne fakturowanie zleceń, rejestrowanie urządzeń serwisowanych.
Więcej » 

Sklep internetowy

Comarch iSklep24 to kompletne oprogramowanie do prowadzenie własnego sklepu internetowego. iSklep24 wyróżnia: pełna integracja z Comarch OPT!MA, automatyczna synchronizacja stanów magazynowych, zamówień oraz towarów, integracja z serwisem aukcyjnym Allegro, internetowa galerią handlową iMall24, porównywarkami cen oraz serwisami płatności online, sprzedaż równolegle poprzez najpopularniejszy portal społecznościowy Facebook, statystyki i dokładne raporty sprzedażowe, skuteczne pozycjonowanie w Google.
Więcej » 

Internetowa galeria handlowa iMall24

Portal w formie internetowej galerii handlowej, do której towary może wystawić każdy użytkownik Comarch ERP OPTIMA, nawet jeśli nie posiada sklepu internetowego i nigdy wcześniej nie sprzedawał swoich produktów w sieci. Sprzedaż i promocja na iMall24 są bezpłatne, dlatego to najlepszy sposób na rozpoczęcie sprzedaży w sieci.
Więcej » 

Mobilny sprzedwaca

Comarch Mobilny Sprzedawca to sprawna obsługa klienta dzięki historii podpowiedzi dotychczasowych transakcji, aktualnych promocji i rabatów, dostępności towarów, zobowiązań lub należności,możliwość wydruku na miejscu u klienta dokumentów (np. faktury lub przyjęcia gotówki za towar).
Więcej » 

Mobilny magazynier

Comarch Mobilny Magazynier przeznaczony jest dla pracowników działu logistyki, którzy dzięki wykorzystaniu urządzeń typu kolektor danych sprawniej wykonują pracę w magazynie. Dzięki aplikacji możliwa jest pełna informacja o lokalizacji towaru i szybka obsługa procesów wydania, przyjęcia, przesunięcia towaru oraz inwentaryzacji.
Więcej »